Zdrowie i życie

Zapracowałeś na dobra polisę.
Przyszłości nie da się przewidzieć ale warto się na Nią przygotować!

Proponujemy ubezpieczenia na życie dla klientów indywidualnych oraz dla grupowe ubezpieczenia na życie dla pracowników i ich rodzin.


W ofercie ubezpieczeń na życie posiadamy m. in :

  • ubezpieczenia ochronne na życie i dożycie – są to podstawowe ubezpieczenia chroniące bliskich na wypadek śmierci. Dodatkowo można rozszerzyć taką polisę o ubezpieczenia dodatkowe, które poszerzają zakres podstawowego ubezpieczenia na życie o dodatkowe świadczenia np. trwałe inwalidztwo , poważne zachorowanie czy zabezpieczenie opłacania składek na wypadek niemożności podjęcia jakiejkolwiek pracy zarobkowej czy utracenia zdolności do samodzielnej egzystencji.
  • ubezpieczenia ochronne i inwestycyjne tzw. dwa w jednym – pozwala zabezpieczyć bliskich na wypadek śmierci jak również daje możliwość inwestycji w ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe. Ten rodzaj polisy nie tylko zabezpiecza naszą rodzinę, ale także zapewnia kapitał, kiedy już przejdziemy na emeryturę.
  • ubezpieczenia posagowe – są to  ubezpieczenia oszczędnościowo-ochronne, skierowany do rodziców, dziadków i innych osób, które chcą zapewnić dziecku finansowe bezpieczeństwo w przyszłości.
  • ubezpieczenia na wypadek choroby nowotworu złośliwego – zapewniają szybką wypłatę świadczenia w momencie zdiagnozowania choroby
  • ubezpieczenia grupowe dla klientów indywidualnych – są to unikalne ubezpieczenia życiowe powstałe na potrzeby klientów , którzy chcą posiadać ubezpieczenia na wzór grupowych ubezpieczeń z zakładów pracy. Posiadają ponad 40 różnych ryzyk m. in. śmierć rodziców , teściów, małżonka, dziecka, urodzenie się dziecka.
  • ubezpieczenia NNW – chroniące na wypadek różnych uszczerbków na zdrowiu
  • ubezpieczenia zdrowotne- to gwarancja szybkiego dostępu do opieki medycznej w ramach prywatnych placówek na terenie całego kraju, duży wybór lekarzy specjalistów dostępnych bez
    skierowań oraz szeroki zakres badań diagnostycznych.

Ubezpieczenia dedykowane są dla osób prywatnych oraz całych rodzin, które oczekują wysokiej jakości świadczonych usług.

ZAPYTAJ NAS O SZCZEGÓŁY